Príjemné nakupovanie Vám praje Vaša online lekáreň Pillbox.sk

Dezinfekcia SPURTEX® Unisanol 100ml pre respirátor

Kód: 145
Neohodnotené
€7
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekce SPURTEX® Unisanol 100ml
Dezinfekčný prípravok SPURTEX Unisanol je špeciálne navrhnutý pre dezinfekciu nanovlákenných produktov SPURTEX, ako sú rúška a respirátory. Okamžite likviduje vírusy a baktérie a ďalšie mikroorganizmy. Zvyšuje životaschopnosť filtračných materiálov radu SPURTEX a umožňuje tak ich opätovné použitie. Môžete ho použiť aj ako dezinfekciu na ruky a iné povrchy. Dezinfekcia na báze etanolu SPURTEX Unisanol je vyvinutá v spolupráci s Univerzitou Tomáša Baťu v Zlíne.

Kľúčové vlastnosti dezinfekcia nanovlákenných produktov SPURTEX Unisanol
Dezinfekcia nanovlákenných produktov SPURTEX Unisanol pre okamžitú deaktiváciu vírusov a baktérií
Účinne likviduje mikroorganizmy z rúšok a respirátorov
Umožňuje opätovné použitie filtračných materiálov radu SPURTEX
Prípravok je vhodný aj ako dezinfekcia na ruky a iné povrchy
Zloženie na báze etanolu
Dezinfekcia SPURTEX Unisanol je vyvinutá v spolupráci s Univerzitou Tomáša Baťu v Zlíne
Použitie:

Fľaštičku s dezinfekciou pred použitím dôkladne pretrepte. Rúšku alebo respirátor postriekajte dezinfekčným prostriedkom z vonkajšej a vnútornej strany. Pri postreku materiálu udržujte vzdialenosť cca 15 cm, postrek aplikujte v rovnomernom (nesmie vznikať mapy na materiáli) množstvo po celej ploche. Stačí dvakrát až trikrát postriekať z každej strany materiálu.
Neaplikujte postrek na respirátor alebo rúško v prípade, že ju máte nasadenú na tvári.
Po dôkladnom vykonaní dezinfekcie materiálu nechajte rúšku alebo respirátor uschnúť na vzduchu (ideálne 24 hodín kvôli obmedzeniu rizika nadýchaní zvyškového množstvo dezinfekcie).
Na sušenie materiálu nepoužívajte sušičku, pretože by mohlo dôjsť k mechanickému poškodeniu filtračnej vrstvy. Ďalej sa neodporúča zvýšené tepelné namáhanie materiálu s využitím mikrovlnnej rúry alebo fénu.
Rúšku alebo respirátor možné znovu použiť po dôkladnom vysušení. Proces možno opakovať až päťkrát (podľa opotrebenia) bez vplyvu na filtračnej funkčnosť materiálu.
Upozornenie:
Dezinfekcia SPURTEX Unisanol nemá vplyv na funkčnosť filtračného materiálu, avšak ovplyvňuje estetický vzhľad. S rastúcim počtom aplikácií dezinfekčného prostriedku na materiál dochádza k strate jeho elasticity.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: